Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Birželio 16 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į atvirą paskaitą „Efektyvi komunikacija: pagrindiniai sėkmingo bendravimo principai“.  Paskaitą ves lektorė, organizacijų psichologė Aistė Mažeikienė.

Paskaitoje aptarsime šiuos klausimus:

• Ar yra bendrų, visiems tinkamų komunikacijos principų,ar su kiekvienu reikia atskiro „kodo“?
  • Kaip elgtis, kai nesulaukiame kito žmogaus reakcijos?
  • Kuo panašūs abejingumas ir... neaiškumas?
  • Kiek veiksminga komunikacija yra... motyvacija?
  • Kaip užtikrinti sklandų bei operatyvų susikalbėjimą?
  • „Apsinuodijimas žmonėmis“ ir kaip jo išvengti?

Organizacijų psichologė Aistė Mažeikienė turi 24 metų aktyvaus praktinių įgūdžių mokymo patirtį: veda praktinius mokymus ir konsultacijas personalo valdymo, klientų aptarnavimo, įtaigaus bendravimo temomis. Šalia mokymų veiklos, VU Verslo mokykloje dėsto „Verslo psichologiją“, Kazimiero Simonavičiaus universitete – „Teisės psichologiją“, „Juridinę retoriką“.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Negalios iššūkis: integracija“.

Kviečiame dalyvauti!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/322180326774442