Vieta:  Senosios spaudos apžvalga

Biblioteka kviečia pasižvalgyti senojoje spaudoje ir pasižiūrėti, kas gi įdomaus vyko šiandien prieš 100 metų.

Šiandien mūsų rubrikoje naujienos iš dienraščių „Lietuva“ („Lithuania“, daily) ir „Darbininkas“ iš už Atlanto

Europoje baigiant siausti ispaniškajam gripui (1918-1920) Lietuvoje ruošiamasi Steigiamojo seimo rinkimams. Prasideda agitacijos ir kova už rinkėjus, paramos rinkimas. O ar kada susimąstėte, kad Lietuva galėjo tapti ir monarchija? O kuris karalius jums būtų arčiau širdies: Vokietijos, Anglijos, o gal kur kas egzotiškesnis?

Mes laukiam Velykų, o prieš 100 metų jau po jų. Ar šiemet mūsų Velykos nevirs Kalėdomis, kaip anuomet? Galime tik pasiguosti, kad ir jie tada Velykas leido namie...

Rubrikos „Lietuvoje prieš 100 metų“ archyvas