2022 m. gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, paskelbti ir apdovanoti akcijos „Metų knygos rinkimai 2021“ nugalėtojai:

• Knygų vaikams kategorijoje išrinkta Indrės Zalieckienės eilėraščių knyga „Kaip sutramdyti žvėryną?“.
  • Knygų paaugliams kategorijoje išrinkta Kotrynos Zylės „Siela sumuštinių dėžutėje: nelabai baisios istorijos“.

Plačiau apie akciją „Metų knygos rinkimai 2021“ ir kitų kategorijų nugalėtojus: https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?48795850

Zalieckienė, Indrė „Kaip sutramdyti žvėryną?“

Dabar pasakykit:
Ar kartais jums būna,
Kad jūsų namuos
Įsikurtų gyvūnai?

Ne musės, ne pelės
Ir ne katinai –
Kur kas didesni ir
Išdykę labai?
Kas laksto kaip arklys, pritaškė vonioje kaip dramblys? O kas išbarstė grikių košę ir sulamdė pratybas kuprinėje? Žaismingos istorijos ne tik padės suprasti vaiko kasdienybės iššūkius, bet ir pasiūlys, kaip juos įveikti.

Užsakyti/rezervuoti leidinį bibliotekoje

Zylė, Kotryna „Siela sumuštinių dėžutėje“

Visokių būtybių atstovė spaudai Kotryna Zylė sukūrė 10 šiurpulingų istorijų, kurios galėjo nutikti ir tavo namuose, kieme ar mokykloje.

Pasak autorės, istorijas įkvėpė vaikystėje girdėti tėčio pasakojimai ir netikėti susidūrimai su būtybėmis. Jei skaitant pasirodys, jog kažkas tūno namų spintoje ar naktimis stovi balkone, jei vietoje pumpurų prasikals nagai, o iš bičiulio burnos staiga išskris bitė – išlik ramus. Ir nepravažiuok reikiamos autobuso stotelės!

Užsakyti/rezervuoti leidinį bibliotekoje