Kiekvieną vasaros trečiadienį ir ne tik visus klaipėdiečius, svečius, poilsiautojus ir giruliškius kvietėme į Girulių biblioteką (Šlaito g. 10A), kur laukė smagi vasaros kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“: koncertai, literatūriniai vakarai, parodos, susitikimai ir malonūs vakarai. Tai jau dešimtasis sezonas.

PROGRAMA

Birželio 12 d. 18.00 val.
Kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ atidarymas. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestro koncertas. Meno vadovas ir dirigentas – Egidijus Miknius.

Birželio 19 d. 18.00 val.
„Pažinti, pamilti, dalintis: jėzuitų misijai Lietuvoje 450 metų“. Renginys skirtas Jėzuitų misijos Lietuvoje metams. Svečias – kunigas Eugenijus Puzynia. Renginio režisierė Dalia Kanclerytė.

Birželio 26 d. 18.00 val.
Dokumentinės juostos apie Juozą Tumą Vaižgantą „Tumo kodeksas“ peržiūra. Susitikimas su Vaižganto paveikslą kūrusio aktoriumi Ramūnu Cicėnu.

Liepos 3 d. 18.00 val.
„Telšiai – miestas ant septynių kalvų“ (renginys skirtas Žemaitijos metams). Dalyviai susitiko su gidu, Žemaičių kultūros draugijos Telšių pavieto pirmininku Andriumi Daciu. Akordeonu grojo Žygimantas Laurinavičius.

Liepos 10 d. 18.00 val.
Šventinis koncertas „Kas gera – prisiminkime“. Atlikėjai: Laura Kasinskaitė (obojus), Elvyra Liutkevičiūtė (smuikas), Tatjana Ševeliova (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė), Martyna Rudelytė (kontrabosas).

Liepos 12 d. 18.00 val.
Susitikimas su žurnaliste, publiciste, TV laidų vedėja, prodiusere, visuomenės veikėja Edita Mildažyte. Programoje: pokalbiai apie gyvenimą; E. Mildažytės atliekamos dainos.

Liepos 17 d. 18.00 val.
Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų parodos „Į Lietuvą buvau išėjęs“ atidarymas ir smagus pokalbis su fotomenininku apie gyvenimą ir kūrybą. Klavišiniais grojo Marijus Kučikas, rylą suko Virginijus Vyšniauskas.

Liepos 24 d. 18.00 val.
Muzikinė-literatūrinė kompozicija „Grožybė Lietuvai“. Atlikėjos – Virginija Kochanskytė, Edita Zizaitė, Giedrė Zeicaitė. Programa skiriama rašytojo kun. J. Tumo-Vaižganto ir kompozitoriaus J. Naujalio 150-osioms gimimo metinėms.

Liepos 31 d. 18.00 val.
Pokalbis apie kūrybą su rašytoju, psichologu, politiku, visuomenės veikėju Vytautu Čepu. Ištraukas iš V. Čepo kūrybos skaitė aktorius Adomas Stančikas, saksofonu grojo Algis Kilis.

Rugpjūčio 7 d. 18.00 val.
„Aukščiau pasaulio viršukalnių“. Susitikimas su keliautoju, alpinistu, fotomenininku Vladu Vitkausku.

Rugpjūčio 14 d. 18.00 val.
Muzikinė kompozicija Partizanų dainos“. Atlikėjai – Indrė Dirgėlaitė ir Arnoldas Jalianiauskas.

Rugpjūčio 21 d. 18.00 val.
Susitikimas su dukart Auksinį scenos kryžių pelniusiu Nacionalinio dramos teatro aktoriumi Vytautu Anužiu. Renginio režisierė – D. Kanclerytė.

Rugpjūčio 28 d. 18.00 val.
„Romansų vakaras“. Atlikėja – Liuba Nazarenko.