2011m. birželio 1d. - rugpjūčio 31d. vykusioje Vaikų vasaros skaitymo programoje - žaidime „Man vasarą miške patinka!“ dalyvavo 329 1-6 klasių moksleiviai. Vaikai skaitydami ir žaisdami rinko grybų lipdukų kolekciją ir „augino“ gražią giraitę. Kiek perskaitė knygų, tiek surinko grybų. Kiek padarė gerų darbelių, tiek išaugino miške medelių. O jei atsivedė draugą į biblioteką, tai jo giraitėje apsigyveno miško gyvūnėlis.

Šios vasaros tema buvo pasirinkta pagal poeto Justino Marcinkevičiaus poemėlę „Grybų karas“. 2011 eziukas

Spalvingą programos dalyvio registracijos lapą vasaros pabaigoje gražinome vaikams, kaip įrodymą, kad vasarą praleido prasmingai.

2011 baravykasProgramos metu vaikai:

perskaitė 2425 knygas, pristatė 181 darbelį, į biblioteką atsivedė 54 draugus. Rezultatai pagal skyrius ir filialus.

Rugsėjo 27d. visi dalyviai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį Girulių filiale - bendruomenės namuose (Šlaito g.10A). Šventės metu mažieji skaitytojai ir svečiai susitiko su rašytoju Vytautu Račicku. Kartu suskaičiavome, ar tikrai „...miške išdygo grybų šimtas trisdešimt sodybų“, pasigrožėjome vaikų „užauginta“ giria. Pagerbėme uoliausius skaitytojus. Šventės metu mažuosius skaitytojus ir svečius sava kūrybine fantazija džiugino svečias rašytojas Vytautas Račickas.

Iki kitos vasaros!

2011 miskas