Istorijos glūdumose užgimusi, jūros vėjų nugairinta, šimtmečiais žmonių mylėta šiemet Klaipėda šventė 760 metų jubiliejų. Šiai progai skirtoje Vaikų vasaros skaitymo programoje - žaidime "Myliu Klaipėdą" dalyvavo 470 1-7 klasių moksleivių. Vaikai skaitydami ir žaisdami rinko lipdukų su miesto simboliais kolekciją. Lipdukai buvo skiriami už perskaitytą knygą, miesto jubiliejui sukurtą dovanėlę ir atsivestą draugą. Surinkusieji 5 lipdukus su miesto simboliais gavo jubiliejinį vasaros skaitymų lipduką su saulute.

Spalvingą programos dalyvio registracijos lapą vasaros pabaigoje gražinome vaikams, kaip įrodymą, kad vasarą praleido prasmingai.

Programą globojo miesto meras Vytautas Grubliauskas. Atsisveikindami vasarai mokytojai moksleiviams perskaitė mero Kreipimąsi į Klaipėdos vaikus, paragino moksleivius skaityti savo malonumui.

Programos metu vaikai:
perskaitė 3921 knygą, pristatė 72 darbelius, į biblioteką atsivedė 45 draugus.
Rezultatai pagal skyrius ir filialus.
Dalyvavusių moksleivių skaičius pagal mokyklas
Už bendradarbiavimą skatinant vaikus skaityti dėkojame

Rugsėjo 28d. aktyviausieji programos dalyviai pakviesti į baigiamąjį renginį Vaikų skyriuje (Danės g.7). Šventės metu mažieji skaitytojai ir svečiai susitiko su dailininku, žymiausiu lietuvių knygų vaikams iliustratoriumi ir rašytoju Kęstučiu Kasparavičiumi. Renginyje vaikams iliustratorius pasakojo, kaip atsiranda knyga.

Didžiuliam vaikų džiaugsmui, dailininkas pasiūlė kartu nupiešti ir nuspalvinti labai aukštą panelę – Žirafą. Tokį personažą galima rasti K. Kasparavičiaus knygoje „Kiškis Morkus Didysis“. K. Kasparavičiaus ir vaikų nupiešta gražuolė Žirafa, vardu – Jūratė, papuošė Klaipėdos miesto savivaldybės bibliotekos Vaikų skyrių.

Iki kitos vasaros!

2012 kl