PRASIDĖJO REGISTRACIJA. Kviečiame 7-12 m. vaikus dalyvauti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos organizuojamoje vaikų vasaros poilsio programoje „ŽALIOJI BIBLIOTEKA“. Šiemet numatytos net trys programos dalys, atitinkamai skirtinguose padaliniuose, skirtingo amžiaus vaikams.

I DALIS. Girulių bibliotekoje (Šlaito g. 10A) – „Meilė miestui, gamtai, gėriui...“ (7-10 m. vaikams), kviečianti vasaroti ypatingoje vietoje visai šalia jūros

Vadovė Irina Tabak. Registracija tel. (8 46) 313438.
Stovykloje vasarotojai sportuos, žais, rungsis viktorinose, mokysis įvairių menų, bendraus, pramogaus, darys gerus darbus ir tikrai nenuobodžiaus! Veiklos organizuojamos Girulių bibliotekoje ir jos kieme, rengiamos ekskursijos prie jūros ar į mišką.

I pamaina – birželio 13 d.- birželio 24 d.
II pamaina – birželio 27 d.- liepos 8 d.
III pamaina – liepos 11 d. - liepos 22 d.
• IV pamina – liepos 25 d.- rugpjūčio 5 d.
• V pamaina - rugpjūčio 8 d.- rugpjūčio 19 d.

II DALIS. Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9) – „Baltijos jūroje ir mūsų upėse gyvenančios būtybės“ (10-12 m. vaikams)
, kviečianti pažinti povandeninį pasaulį realiai ir virtualiai.

Vadovas Saulius Vaupšas. Registracija tel. (8 46) 314728.
Gyventi Klaipėdoje – reiškia pažinti povandeninį jos pasaulį. Vaikai susipažins su Baltijos jūroje ir mūsų upėse gyvenančiomis būtybėmis, sužinos apie taršos žalą augalams bei žuvims. Stovyklos metu dirbs prie papildytos realybės, atkurdami norimas jūras ir vandenynus bei mankštins rankas gamindami žvejybinius masalus – medinius voblerius bei užsiimdami kitais darbeliais. Stovyklautojų laukia pažintinis žygis smėliu ieškant paslėptų gintarų, eksperimentai su vandeniu ir daug daugiau. Mokysimės taupyti ir saugoti gamtą. Įvairūs žaidimai, linksmos užduotys, ekskursijos suteiks motyvacijos siekti geresnio rezultato, analizuoti, kritiškai mastyti. Veiklos organizuojamos bibliotekoje ir šalia esančiame kieme.

pamaina – liepos 25 d.- rugpjūčio 05 d.  / vietų nebėra

III DALIS. „Kauno atžalyno“ bibliotekoje (Kauno g. 49) – „Pelėdžiuko gūžta po gluosniu“
kvies 7–10 m. vaikus inovatyviai pažinti ir rūpintis supančia aplinka, ieškant tvaraus, žaismingo ir kūrybiško išteklių panaudojimo būdų.

Vadovė Kristina Toliušė. Registracija tel. (8 46) 256224.

• pamaina – rugpjūčio 8–19 d. 10–14 val. / vietų nebėra

Laukiame vaikų darbo dienomis nuo 10 val. iki 14 val. Vienos pamainos užsiėmimų kaina: 50 Eur (būtinas skaitytojo bilietas). Karo pabėgėliams (ukrainiečių vaikams)– nemokamai.

Programos tikslas – organizuoti vaikų edukacinių, kultūrinių ir sportinių įgūdžių ugdymą, suteikti saviraiškos ir laisvalaikio užimtumo galimybes, komandinės veiklos supratimą ir įgūdžius, tvaraus gyvenimo suvokimą, skatinti empatiją, gerinti savijautą fizinio aktyvumo pagalba gamtinės, kultūrinės aplinkos darnoje, geriau pažinti Klaipėdą, jos istoriją, gamtą ir žmones.

Programą dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.