Apie mus


Meno skyrius yra Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinys ir bendruomenės kultūros centras. Meno skyriuje komplektuojamas, saugomas ir tvarkomas specializuotas meno literatūros dokumentų fondas, organizuojami kultūros renginiai, vyksta knygų pristatymai, susitikimai su meno kūrėjais ir leidėjais. Meno skyriuje yra skaitmeninama Klaipėdos krašto menininkų kūryba ir reprezentuojama uostamiesčio dailė.
Meno skyriaus dailės galerijoje nuolat rengiamos meno kūrinių parodos, vyksta dailės edukacijos užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Ypatingas dėmesys skiriamas neformaliam suaugusiųjų švietimui: organizuojami mokymai, dailės istorijos, grafinio dizaino, namų interjero paskaitų ciklai ir konferencijos.

Apie bibliotekos fondą:
Meno skyriaus fonde kaupiame ir saugome leidinius apie architektūrą, vaizduojamąją, dekoratyvinę ir taikomąją dailę, dailės istoriją, teoriją ir kritiką, dizainą, grafinį ir daikto dizainą, kostiumo istoriją, fotografiją, liaudies meną, teatro, kino meną, šokį ir apie šiuolaikines regimųjų menų sritis - video ir kompiuterinį meną.
Meno skyriaus fonde šiuo metu yra sukaupta 9711 egzempliorių knygų ir albumų įvairiomis kalbomis, siūlome 40 pavadinimų periodinių leidinių, specializuotą filmų kolekciją.
Informaciją apie visus meno skyriaus spaudinius rasite Lietuvos integralioje bibliotekų informacijos sistemoje www.libis.lt
Meno skaityklos fondas yra atviras, visi leidiniai yra laisvai prieinami bibliotekos skaitytojams, įsigijusiems skaitytojo bilietą.
Skaitytojams siūlome keturias stacionarines kompiuterizuotas darbo vietas ir bevielį internetą.
Nuo 2019 m., Klaipėdos m. savivaldybės I. Kanto viešajai bibliotekai įsijungus į projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“, meno skyriuje teikiame naujos paslaugas: negatyvų ir pozityvų skenavimą, darbą grafine planšete.

 

Meno skyriuje jūsų laukiame:
I-V nuo 10 iki 19 val.
VI - nuo 10 iki 17 val.
VII - nedirbame.


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius, J. Janonio g. 9, LT-92236 Klaipėda,
el. p. menas@biblioteka.lt
tel. (8 46) 314730