Kūrybinės dirbtuvės „ATRAKINK REKLAMĄ“


Spalio 24 d., pirmadienį, 16 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9) pasaulinės UNESCO medijų ir informacinio raštingumo (MIR) savaitės proga kviečia į kūrybines dirbtuves „ATRAKINK REKLAMĄ“ – išmokti dekonstruoti reklamą (skaitomą, matomą, girdimą tekstą bei vaizdą ir jo nešamą žinutę) ir perprasti reklamos kūrimo triukus. Edukacija įdomi, įtraukianti, lavina dalyvių kritinį mąstymą, vaizduotę ir smalsumą, edukacijos metu ugdomas kultūrinis sąmoningumas.

Registracija tel. (8 46) 314730 arba menas@biblioteka.lt

 

Pagrindinė modernios reklamos idėja – bet kurios prekės ar paslaugos reklamavimas rinkoje. Reklamos pranešimai yra persmelkę visą kultūrinę erdvę. Vaizdinis, verbalinis ir garsinis pranešimas, užkoduotas reklamoje, daro didžiulį poveikį mūsų mąstymui.
Išmok dekonstruoti reklamą. Dialogo ir bibliotekos turimų resursų – geriausių pasaulio reklamos albumų rinkinių „Epica“ ir kitų meno informacijos albumų, sukauptų Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje pagalba, vaikai individualiai ir grupėse kviečiami analizuoti reklamos poveikį bei jos pateikimo būdus tam, kad suprastų reklamos teikiamą naudą (socialinė reklama) ir reklamos poveikį kiekvienam iš mūsų. Supratę reklamos kūrimo triukus, dalyviai lengviau gebės analizuoti ir dekonstruoti skaitomą, matomą, girdimą tekstą bei vaizdą ir jo nešamą žinutę.

 

 

Edukacija rekomenduojama vyresnių klasių mokiniams, bibliotekininkams, lietuvių kalbos, etikos, dailės mokytojams ir visiems, kam rūpi suprasti ir pasigilinti į reklamos vaizdą ir jos poveikį mūsų gyvenime. Moksleivių grupėms laikas derinamas individualiai.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!