Reklamos mėnesiai


2022 m. lapkričio, gruodžio pirmadieniais ir antradieniais Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9)  kviečia į kūrybines dirbtuves „ATRAKINK REKLAMĄ“ – išmokti dekonstruoti reklamą (skaitomą, matomą, girdimą tekstą bei vaizdą ir jo nešamą žinutę) ir perprasti reklamos kūrimo triukus. Edukacija įdomi, įtraukianti, lavina dalyvių kritinį mąstymą, vaizduotę ir smalsumą, edukacijos metu ugdomas kultūrinis sąmoningumas.
Edukacija skirta 8-12 kl. mokiniams ir visiems besidomintiems reklama.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314730 . Laiką derinsime individualiai.

 

Pagrindinė modernios reklamos idėja – bet kurios prekės ar paslaugos reklamavimas rinkoje. Reklamos pranešimai yra persmelkę visą kultūrinę erdvę. Vaizdinis, verbalinis ir garsinis pranešimas, užkoduotas reklamoje, daro didžiulį poveikį mūsų mąstymui.
Išmok dekonstruoti reklamą. Dialogo ir bibliotekos turimų resursų – geriausių pasaulio reklamos albumų rinkinių „Epica“ ir kitų meno informacijos albumų, sukauptų Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje pagalba, vaikai individualiai ir grupėse kviečiami analizuoti reklamos poveikį bei jos pateikimo būdus tam, kad suprastų reklamos teikiamą naudą (socialinė reklama) ir reklamos poveikį kiekvienam iš mūsų. Supratę reklamos kūrimo triukus, dalyviai lengviau gebės analizuoti ir dekonstruoti skaitomą, matomą, girdimą tekstą bei vaizdą ir jo nešamą žinutę.