Beno Šarkos fotografijų albumo „Drozofilos, didžėjai ir džedajai“ pristatymas


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9)

2020 vasario 1 d. 14 val. Beno Šarkos fotografijų albumo „Drozofilos, didžėjai ir džedajai“ pristatymas. Dalyvauja menotyrininkė Danguolė Ruškienė. Leidėjas – asociacija „Kūrėjų sąjunga“.
Beno Šarkos fotografijų albumas „Drozofilos, Didžėjai ir Džedajai“ – tai ištirpusių istorijų rinkinys apie atrastas būties akimirkas.

Drozofilos, didžėjai ir džedajai: fotografijų albumas / Benas Šarka. – Klaipėda: Kūrėjų sąjunga, 2019 (S. Jokužio l - kla - sp.). – 119 p.: iliustr. - Tiražas 200 egz. - ISBN 978-609-96094-0-9.

Šį kartą Beno Šarkos fotografijų albumas „Drozofilos, Didžėjai ir Džedajai“ – tai ištirpusių istorijų rinkinys apie atrastas būties akimirkas. Kartais šios akimirkos gyvenimo kelionėje pasimiršta, o kartais vėl sugrįžta atgal. Niekas niekur neartėja. Vienas šimtas devyniolika nesuklijuotų fotografijos puslapių ir lygiai tiek pat įamžintų akimirkų dabar galima būtų ištraukti iš fotografijų dėžutės. Neskubant jas galima apžiūrėti, suskaičiuoti, sumaišyti, paslėpti arba padovanoti. Tačiau galima fotografijų dėžutę uždaryti ir viską užmiršti, o prisiminti vėliau, po šimto metų. Niekas niekur neartėja.

Knygos leidybą rėmė Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė.

BALSAVIMAS: https://www.biblioteka.lt/lt/balsavimas