Elenos Karnauskaitės poezijos knygos „Atvirukai iš kurorto“ pristatymas.


Kovo 16 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9)
Elenos Karnauskaitės poezijosknygos „Atvirukai iš kurorto“ pristatymas. 
Vakaro moderatorė - žurnalistė Livija Grajauskienė.

Autorė – Elena Karnauskaitė
Atvirukai iš kurorto: [eilėraščiai] / Elena Karnauskaitė. – Kaunas: Kauko laiptai, 2022. – 81, [4] p.; 23 cm. – Tiražas 500 egz. – ISBN 978-609-8301-25-0.

„Atvirukai iš kurorto“ – devintoji Elenos Karnauskaitės knyga. Šiame poezijos rinkinyje stebimas nesiliaujantis vyksmas, kaita: emigracija, karantinas, tarnyba ofise, kelionės ir sugrįžimai – tarsi kaleidoskope mirga, krinta ir persikeičia lyrinio „aš“ gyvenimo fragmentai, sudarydami netikėtus derinius, atspindėdami ne tik išorę, bet ir tai, kas nematoma nuoga akimi.

„Kodėl rinkinį pavadinau „Atvirukai iš kurorto“? Nes šioje knygos dalyje aš atrandu kitokį savo balsą kaip poetė, kad ten, tuose eilėraščiuose, aš – kaip pati matau,– šneku kitaip“, – prisipažino E. Karnauskaitė. – Tie atvirukai iš kurorto man pritiko dar ir todėl, kad, viena vertus, asocijuojasi su Palanga, kur aš dažniausiai būnu, gyvenu, kita vertus, taip pavadintas knygos paskutinis skyrius buvo parašytas stažuotėj Vysbadene – irgi kurorte. Ir dar pats eilėraščio žanras – jis juk yra kaip atvirukas. Kūrėjo vaizduotėje fiksuojamas tam tikras momentas, ir kaip jau ta vaizduotė jį atspindi, taip ir išeina – atvirukas. Tos akimirkos, tos dienos, tos nuotaikos atvirukas“.https://biblioteka.lt/balsavimas/start