IŠVAŽIUOJAMOJI EKSKURSIJA Į LAUKŽEMĖS IR ŠVENTOSIOS BAŽNYČIĄ


„Monumentalioji tapyba architektūros labirintuose: praeitis ir dabartis“ – IŠVAŽIUOJAMOJI EKSKURSIJA Į LAUKŽEMĖS IR ŠVENTOSIOS BAŽNYČIĄ

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius tęsia ekskursijų ciklą „Monumentalioji tapyba architektūros labirintuose: praeitis ir dabartis“ ir 2019 m. lapkričio 17 d. (sekmadienį) 12 val. klaipėdiečius kviečia į trečiąją – išvažiuojamąją ekskursiją į Šventąją. Į ekskursiją vykstame savo transportu, draugiškai vieni kitus pavėžėdami.

Pirmiausiai vykstame į Laukžemės Šv. Andriejaus bažnyčią (Saulėtekio g. 4), išklausome mišių, apžiūrime Juozo Vosyliaus freskas ir važiuojame į Švenčiausios Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčią Šventojoje (Jūros g. 7) apžiūrėti Juozo Vosyliaus 2010 metais sukurtos altorinės freskos (13 m. aukščio ir 6 m. pločio, 76 kv.m.) ir 14 religinių paveikslų – kryžiaus kelio stočių, kuriuos tapytojas monumentalistas sukūrė 2008 metais.

Ekskursijoje dalyvauja menininkas Juozas Vosylius.
Ekskursijos vadovas – architektas Vladas Balsys.

Registruotis ir teirautis išsamesnės informacijos telefonu (8 46) 314730. Rinktis 12 val. prie Meno skyriaus (J. Janonio g. 9).  EKSKURSIJA NEMOKAMA. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.