Knygos „Drozofilos, Didžėjai ir Džedajai III“ pristatymas

Drozofilos, Didžėjai ir Džedajai III
Leidėjas – „Kūrėjų sąjunga“

Drozofilos, Didžėjai ir Džedajai III: galimai tikras pasakojimas apie nutikimą viename mieste šiaurėje/Sudarytojai: Benas Šarka, Vladas Balsys, Paulius Sadauskas; teksto autorė Kristina Sadauskienė. – Klaipėda: Kūrėjų sąjunga, 2022. – 143, [1] p.: iliustr. – Tiražas 150 egz.

Fotografijų albumas „Drozofilos didžėjai ir džedajai III“ įamžina ir pratęsia prieš kelerius metus Klaipėdoje vykusį meninį Beno Šarkos ir bendraminčių projektą – be išankstinio pasiskelbimo, be menui nusiteikusios publikos surinkimo, įvairiose miesto viešose ir mažiau viešose erdvėse pasirodydavo atropomorfiniai kiškiai. Jie atsirasdavo tarsi iš niekur, iš keisto įtrūkio realybėje, ir kaskart būdavo užsiėmę kažkokiais, tik jiems vieniems suprantamais darbais, pvz. vystė vėją į nepamatuojamo ilgumo audinį. Miestiečiai žiūrėjo, kraipė galvas, kartais kalbino, kartais keikė juos ar juokėsi iš jų. Šie personažai veikė tiek miestiečių akivaizdoje, tiek ir visai be žiūrovų.

Šiemet „Kūrėjų sąjungos“ išleistas albumas – to keisto, šiek tiek siurrealistinio laiko prisiminimas ir metamorfozė. Veiksmas tapo vaizdu, vaizdą papildė tekstas. Klaipėdoje ir ne tik joje vėl pasirodo kiškiai!

Leidinys pristatomas gyvai susitinkant su autoriais ir/ar leidėjais
Kovo 9 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J.Janonio g. 9)
„Drozofilos, Didžėjai ir Džedajai III: galimai tikras pasakojimas apie nutikimą viename mieste šiaurėje“ pristatymas.
Leidėjas – „Kūrėjų sąjunga“