Kūrybinės dirbtuvės „Pilies malūne“, Lopaičiuose, Rietavo apskrityje 2020 m. rugsėjo 5 dieną

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius 2020 m. rugsėjo 5 dieną, šeštadienį kviečia į vitražų meistro Virginijaus Bizausko ir menininkės Birutės Fiodorovos kūrybines dirbtuves „Pilies malūne“, Lopaičiuose, Rietavo apskrityje.

Meninių kūrybinių dirbtuvių dienotvarkėje:
1. Vitražų kūrėjo V.Bizausko paskaita apie šiuolaikinio Vakarų Lietuvos vitražo istoriją ir dabartį.
2. Kūrybinės edukacinės dirbtuvės, vadovaujant vitražų meistrui V. Bizauskui.
3. Kūrybinių dirbtuvių rezultatų aptarimas.
4. Pažintinė ekskursija į Lopaičių piliakalnį, ritualinio šaltinio lankymas.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija tel. (8 46) 314730.
Renkamės prie meno bibliotekos, J. Janonio g. 9. rugsėjo 5 dieną, šeštadienį. Savo transportu išvykstame 11 valandą.

Renginio ir ekskursijos trukmė – apytikriai 4 valandos.

Renginys organizuojamas, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Vitražai Klaipėdos visuomeninių pastatų interjeruose: praeitis, dabartis“.