Adomo Brako dailės mokyklos pedagogų kūrybos darbų paroda LABIRINTAI.

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos  Meno skyriaus galerijoje 2022 rugsėjo 29 d. – spalio 29 d. Adomo Brako dailės mokyklos pedagogų kūrybos darbų paroda
LABIRINTAI
Parodos pristatymas spalio 5 d. 16 val.

Šių metų spalio 5 d. minėsime Pasaulinę mokytojo dieną. Šią šventę Adomo Brako dailės mokyklos pedagogai nusprendė įprasminti surengdami jungtinę kūrybos parodą „Labirintai“.
A. Brako dailės mokykloje triūsia gausus būrys talentingų menininkų. Visi jie yra diplomuoti meno žinovai ir talentingi kūrėjai, mokykloje dirbantys jau ne vieną dešimtmetį. Į darnų mokyklos kolektyvą vis dažniau įsilieja ir jauni kūrėjai, savo žiniomis ir talentu nusprendę dalintis su moksleiviais.
„Mokydami kitus, mokomės patys“ – ši romėnų filosofo Senekos mintis galėtų būti parodos „Labirintai“ moto. Kasdieninė pedagoginė veikla iš tiesų atima daug laiko, kurį mokytojai galėtų išnaudoti kūrybai, tačiau, kita vertus, nuolatinis kūrybinis procesas bendraujant su jaunais žmonėmis subrandina naujas idėjas ir motyvuoja ieškoti vis naujų išraiškos formų. Mokykloje vyksta nuolatinė kūrybinės energijos kaita, skatinanti kurti ir moksleivius, ir mokytojus. Ir tada jau nelabai svarbu, kas yra mokinys, o kas mokytojas. Svarbiausias yra procesas ir rezultatas.
Ši paroda yra šventė A. Brako mokyklos pedagogams, moksleiviams ir jų tėveliams.
Kartu tai galimybė mums visiems susitikti Klaipėdos m. savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriaus dailės galerijoje ir susipažinti su šiuo darniu, kūrybišku menininkų kolektyvu.

Parodoje dalyvauja:

Rita Budvytytė