VIRTUALUS Gretos Miro (Mironovičienės) fotodebiutas.

Apie Parodą

 

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje 2020 m. gegužės 6 d. prasideda virtualus fotodebiutas.
Fotomenininkė Greta Miro (Mironovičienė) pristato holistionės fotografijos parodą „Metų laikų fragmentai“.

Ar žinote, kodėl chameleonas keičia spalvą? Tai priklauso nuo jo emocinės būsenos. Driežas pats negali nuspręsti pasikeisti spalvos. Tai vyksta be jo pastangų, automatiškai. 

Susipažinkime: esu fotografė Greta Miro - chameleonė. Intuityviai kurianti, ieškanti ir nebijanti išbandyti savęs naujuose fotografijos žanruose. Galiu piešti studijine šviesa draminius portretus, pasinerti į magišką mados pasaulį, tapti gera vaikų bičiule ir gaudyti kiekvieną jų šypseną, nuotaiką. Kiekvienu gyvenimo etapu pasineriu vis į kitą fotografijos žanrą.
Gamtos fotografija kaip pirmoji meilė prieš metus įsiveržė netikėtai, su didžiule aistra, karščiu ir nesunaikinama jėga. Supratau, kad ji yra mano nuolatinis įkvėpimo šaltinis. Joje tampu laidininku tarp Kūrėjo ir gamtos, o fotoaparatas tampa pačiu tiksliausiu teptuku, kuris perkelia visatos sukurtas tobuliausias kompozicijas į nemirtingą vaizdą. Savo fotografijoje noriu visiems parodyti, kokia yra gamtos gyvybės jėga.
Kas yra holistinė fotografija? Tai gamtos fotografija, paremta spalvų terapija, kuri veikia žmogaus kūną, sielą savo vaizdu ir spalvomis. Daugybė tyrimų rodo, kad žvilgsnis į gamtovaizdį padeda atsikratyti nerimo, blogų minčių, atrasti vidinę harmoniją. "Gamtoje tvyranti ramybė grąžina ramybę streso apimtoms smegenims“, – teigė italų psichiatras Giorgio Guerani.
Kviečiu į premjerinę holistinės fotografijos parodą "Metų laikų fragmentai", kuri buvo kuriama per visus dvylika mėnesių. Pakvieskite gamtą ir Jūs į savo namus.

Autorės vizitinė kortelė
Nuo 2007 metų Klaipėdos fotografų klubo “Fotokalvė” narė.
2007 m. fotoklubo narių paroda ,,Vaikystės akimirkos”, skirta vaikų gynimo dienai, Klaipėda.
2007 m. fotoklubo narių prisistatymo paroda „Mūsų F”, Klaipėda.
2007 m. fotoklubo narių paroda ,,Endriejavas ir endriejaviškiai”, skirta labiausiai nusipelniusiems Endriejavo gyventojams įamžinti, Endriejavas, Gargždai, Klaipėda.
2012 m. akreditacija fotografuoti J.Statkevičiaus pavasario - vasaros kolekciją.
2012 m. socialinis projektas ,,Kiekvienam savo herojus", puošęs Vilniaus miesto reklaminius stendus su A. Saboniu. 
2013 m. mados namų ,,Femmes Fatales" kolekcijos Kijeve fotografavimas.
2018 m. ,,Babystory'' naujagimių fotografavimo seminaras.
2019 m. foto paveikslas Pelkinė puriena (Caltha palustris)/ "Purienos jūroje" laimėjo "Augalų portretai" fotografijos parodoje, kuri buvo eksponuojama Interjero parodoje BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2019. Litexpo parodų rūmuose.
2020. 03 pristatyta virtuali paroda" Metų laikų fragmentai" facebook grupėje "Neatšaukti atradimai/ Not cancelled opening "– virtuali profesionalaus vaizduojamojo meno erdvė.
Sukurti asmeniniai paslaugų ženklai: gretafoto, miestofotostudija, gretamiro.

https://www.atviraklaipeda.lt/2020/05/09/greta-mironoviciene-gamta-yra-mano-nuolatinis-ikvepimo-saltinis/

Interneto svetainė:
http://www.gretamiro.lt

Facebook:
 
https://www.facebook.com/greta.mironoviciene
https://www.facebook.com/GretaMirofotografe/
https://www.facebook.com/gretamirophotography/

Instagram:
gretamirophotographer
gretamirophotography