Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Liepos 26 d., antradienį, 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame tėvelius kartu su vaikais (3-7 m.) į emocinio ir kūrybinės raiškos ugdymo užsiėmimą „Stebuklingos spalvos“. Užsiėmimo tikslas – atpalaiduoti neigiamas emocijas, kurti gerą savijautą ir teigiamus jausmus.

Susitikimą veda – 10-ies metų patirtį turinti vaikų psichologė, „Pojūčių pasaulio“ steigėja, 3-iejų vaikų mama – Sandra Kybransaitė.

Užsiėmimo metu GALIME IŠSITEPTI, prašome pasirūpinti rūbais persirengimui.

Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidėsime prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatinsime kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Renginys NEMOKAMAS.

BŪTINA REGISTRACIJA tel. (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt

Dalintis: https://www.facebook.com/events/835269990791740

Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai